Get Adobe Flash player

O firmie

Mandor jest nowoczesną firmą produkującą meble na wymiar dla wymagających klientów na terenie Bydgoszczy i okolic. Oferujemy Państwu kompleksowe usługi w zakresie projektowania i wyposażenia wnętrz. Nasze umiejętności pozwalają nam na realizację każdego zamówienia. Produkowane przez nas meble kuchenne, szafy wnękowe, garderoby oraz meble biurowe są bardzo wysokiej jakości. Cechuje je trwałość, funkcjonalność oraz piękny styl. Sprawdź nasze kuchnie!

Oferujemy kuchnie i inne meble najwyższej jakości i na wymiar. Na życzenie klienta dostosowujemy wielkość i kształt mebli do różnych pomieszczeń. Dbałość o styl, profesjonalne wykonanie, szybkie tempo realizacji zamówień to nasze atuty.

Zapraszamy


Nasz główny atut?

Staramy się by nasze produkty i świadczone usługi były wysokiej jakości i spełniały oczekiwania każdego klienta. Nasze doświadczenie poparte jest referencjami, które zdobyliśmy poprzez 10-letnią działalność.

Pracujemy na systemach firm Komandor i Senator. Do zabudowy wnek wykorzystujemy płyty laminowane, w szerokiej gamie kolorów. Polecamy okucia do zabudowy wnęk, stalowe i alumieniowe. Oferujemy wykończenia z płyty laminowanej i rattanowej, szyby mlecznej lub luster w różnych kolorach.